AKTUALNOŚCI

Co Nowego w Firmie Nexmar:

Z życia działu elewacji Nexmar sp. z o.o.

Zakończenie prac przy układaniu deski elewacyjnej włóknocementowej na elewacji domku weekendowego we wsi Ryboły koło Białegostoku.

Nasz klient zdecydował się na obłożenie swojego domku weekendowego szalówką z włóknocementu. Wybór padł na deski CEDAR  dostępne w naszym składzie Nexmar Choroszcz. Wedle życzenia inwestora, deski zostały pomalowane na kolor jasnego dębu. Wykorzystaliśmy do tego farby akrylowe, dedykowane do malowania włóknocementu. Deski zostały zamocowane na podkonstrukcji drewnianej z zastosowaniem wkrętów nierdzewnych do niewidocznego montażu. Podbitkę dachową również wykonano z desek Cedar. Ze strony Nexmar dostarczyliśmy również dachówkę oraz rynny.

Kilka słów o deskach elewacyjnych CEDAR:

Włóknocementowe deski elewacyjne są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem stosowanym tam, gdzie zaprojektowano elewację z tradycyjnej szalówki drewnianej. Włóknocement zachowuje naturalny kolor i strukturę drewna, ale nie wymaga konserwacji. Deski włóknocementowe są odporne na niszczące działanie warunków atmosferycznych, nie poddają się szkodnikom ani grzybom. Doskonale izolują cieplnie i akustycznie.

Więcej informacji o deskach włóknocementowych dostępnych jest na naszej stronie Włóknocementowe deski i płyty.  www.deskiwloknocementowe.pl

Oddział Białystok:

NEXMAR Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 67 16-070 Choroszcz tel.: 85 654 55 79

Oddział Olsztyn:

NEXMAR Sp. z o.o., ul. Augustowska 42 10-683 Olsztyn tel.: 89 526 04 77

Dane rejestrowe

NIP: 542 23 81 820
KRS: 0000057101