O NAS

Firma Nexmar

O firmie Nexmar

Witamy Państwa na stronie firmy Nexmar sp. z o.o. 

Istniejemy na rynku materiałów budowlanych już od 20 lat i od samego początku działalności naszą specjalnością były dachy i wszystko, co się z nimi wiąże. Prowadzimy skład fabryczny dachówek ceramicznych oraz betonowych. Współpracujemy z największymi producentami dachówek: Creaton, Euronit, Roben, Winerberger, Braas i Lumans. W ofercie mamy także pokrycia blaszane marki Pruszyński, Ruukki i Bratex.  Naszą specjalnością są rynny. Wspieramy  markę KJG oraz Marley – producenta orynnowania wykonanego z pcv . Oferujemy także okna dachowe czołowych producentów i szeroki wybór innych akcesoriów dachowych.  Nasz dział dachowy pozostaje do Państwa dyspozycji – współpracujemy zarówno z developerami jak i klientami indywidualnymi.

Od 2015 roku aktywnie rozwijamy działalność w zakresie nowoczesnych fasad wentylowanych z włóknocementu.  Prowadzimy skład fabryczny płyt oraz desek włóknocementowych. Współpracujemy z największymi producentami włóknocementu – firmami Cembrit,  Equitone oraz Shera. Dysponujemy nowoczesną piłą do cięcia płyt włóknocementowych na wymiar oraz centrum frezującym.

Zapraszamy do współpracy.

Marki Jakie u Nas Znajdziesz

 

 

 

 

Z Kim

Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEMBRIT – Płyty i deski włóknocementowe – idealne rozwiązanie na elewacji. Nowoczesne rozwiązania w zakresie fasad wentylowanych do zastosowania na nowych i rewitalizacji starszych obiektów.

CEDRAL – produkty Cedral od kliku lat goszczą na polsim rynku materiałów budowlanych. Czołowym produktem marki Cedral jest deska elewacyjna włoknocementowa, która z powodzeniem wypiera staromodne drewniane fasady.

CREATON – jeden z czołowych producentów dachówek ceramicznych i betonowych w Polsce. Doskonałej jakości dachówki cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem naszych odbiorców hurtowych i indywidualnych.

RÖBEN – produkty marki Röben łączą w sobie naturalne materiały z nowoczesnymi technologiami produkcji. Röben prdukuje dachówki ceramiczne w kilku czołowych kształtach i bogatej gamie kolorystycznej.

EQUITONE – bogata oferta płyt produkowanych z włóknocementu. Płyty marki Equitone charakteryzuje unikalna jakość i design wykonania. Surowe plyty włóknocementowe, w kolorze lub frezowane.

SHERA –  czołowym produktem marki Shera są deski elewacyjne z włóknocementu. Włoknocement z powodzeniem zastępuje tradycyjne szalówki drewniane. Przewagą desek  jest ich odporność i brak potrzeby konserwacji.

BRAAS – nazwa koncernu jest synonimem jakości produktów dachowych. Na ofertę marki Braas składają się dachówki ceramiczne i betonowe  w wielu kształtach, kolorach i powłokach.

Koramic Wienerberger – specjaliści od dachówek ceramicznych. Ich dachówka Orea 9 jest hitem produkcyjnym ostatniego roku. Koramic ma w swojej ofercie zarówno dachówki o nowoczesnym kształcie jak i te tradycyjne.

 

Nexmar to również

Deski i Płyty Włóknocementowe

Kompozyt włóknocementowy w postaci desek i płyt elewacyjnych to produkt  coraz częściej stosowany przy projektowaniu nowych i rewitalizacji starych elewacji. Nexmar oferuje szeroki wybór płyt i desek włóknocementowych. Oferujemy także usługę cięcia, formatyzacji i frezowania płyt elewacyjnych z włoknocementu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami budowlanymi a nasi doradcy techniczni chętnie posłużą swoją wiedzą i doświadczeniem.

więcej  >

Rynny Metalowe

Jesteśmy w tym najlepsi! Nasze wieloletnie doświadczenie  na rynku materiałów budowlanych pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę rynien metalowych. W stałej sprzedaży posiadamy rynny z metalu: ocynkowane, tytan-cynk, z blachy powlekanej, malowane na zamówienie według palery RAL oraz rynny z blachy miedzianej, aluminiowej i stali nierdzewnej. Nowością w ofercie są rynny kwadratowe z blachy powlekanej. Nexmar – rynny jakich zapragniesz!

więcej  >

Dachy Online

Szukasz akcesoriów dachowych w internecie? Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym www.DachyOnLine.pl ! Od ponad 10 lat prowadzimy sklep internetowy z materiałami dachowymi i narzędziami dekarskimi. W sklepie DachyOnLine znajdziecie Państwo kominki wentylacyjne do dachówek każdego rodzaju, płotki przeciwśniegowe do pokryć na rąbek i dachówek, rynny pcv i metalowe, wpusty dachowe Sita, narzędzia dekarskie marki Freund, Stubai, Erdi, Koma, Masc i Wuko.

więcej  >

Oddział Białystok:

NEXMAR Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 67
16-070 Choroszcz
tel.: 85 654 55 79

SKLEP FIRMOWY SHERA

Deski elewacyjne z włóknocementu

Dane rejestrowe

NIP: 542 23 81 820
KRS: 0000057101