POKRYCIA DACHOWE

Nasza Oferta

NEXMAR Krycie Dachów Białystok i Olsztyn: Twój Dach Nasze Rozwiązania

 

 Naszym klientom hurtowyom oraz odbiorcom indywidualnym oferujemy szeroki wybór pokryć dachowych. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami dachówek ceramicznych i cementowych. Prowadzimy własny skład dachówek, blach oraz akcesoriów. Naszymi partnerami handlowymi są BENDERS, Creaton, Röben, Laumans i Koramic. Pozostajemy w stalej wspólpracy z producentami pokryć blaszanych. Pruszyński, Ruukki, Bratex, Prefa oraz Gerard Ahi Roofing na stale zagościli w naszej ofercie. Zapraszamy!

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów oraz dostosowanie oferty do każdego z nich!!!

 

Z Kim Współpracujemy

DACHÓWKI CEMENTOWE

BENDERS – dachówki tej szwedzkiej firmy oferujemy w NEXMAR jako konkurencyjne cenowo i jakościowo produkty dla rynku budowlanego. w systemie BENDERS każda dachówka jest dokładną kopią wszystkich innych i wszystkie dachówki razem współpracują aby dać wytrzymały i piękny dach. Dachówki marki BENDERS objęte są 30 letnią gwarancją producenta. W stałej ofercie NEXMAR znajdziecie Państwo dachówki o klasycznym kształcie: PALEMA S – dachówka z podwójną falą w kolorze granit oraz czarnym, oraz profil MECKLENBURGER – dachówka w stylu romańskim, dostępna także w kolorze czarnym i granit. Inne kolory dachówek dostępne są na zamówienie. NOWOŚĆ! Płaska dachówka BENDERS – CARISMA –  betonowa dachówka o nowoczesnym, płaskim kształcie także jest już dostępna w ofercie NEXMAR.

Od wielu lat współpracujemy z czołowym producentem dachówek cementowych jakim jest marka CREATON.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie profile dachówek cementowych Creaton: GÖTEBORG, HEIDELBERG, VERONA i KAPSTADT w aktualnie dostępnych powłokach. Dachówki betonowe Creaton łączą w sobie cechy doskonałej jakości z przystępną ceną. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy produkcji dachówek Creaton zapewniają szczelność i trwałość pokrycia dachowego przez wiele lat.

Braas – ta marka cieszy się nieustającym powodzeniem wśród inwestorów. Świetna jakość  dachówek betonowych idzie w parze z szerokim wyborem profili, kształtów i kolorów pokrycia. Produkty marki Braas zyskują uznanie ze względu na jakość, odporność na warunki atmosferyczne, właściwości akustyczne oraz ekologiczne produktów. Dachówki Braas to sześć profili: dachówka Romańska, Celtycka, Bałtycka, Grecka, Reviva, Teviva oraz Tegalit Protegon.

DACHÓWKI CERAMICZNE

CREATON – dachówki ceramiczne najwyższej jakości. Creaton produkuje dachówki w najwyższej jakości gliny ze złóż rozmieszczonych w całej Europie. Dachówki marki Creaton charakteryzują się łagodnymi krawędziami, perfekcyjnymi zamkami górnymi oraz maksymalną szczelnością po ułożeniu na połaci już od 10 do  90 stopni kąta nachylenia dachu. Technologia bezdotykowego wypału dachówek Creaton gwarantuje ich najwyższą jakość. Dachówki ceramiczne marki Creaton występują w trzech powłokach: naturalnej, angobowanej oraz glazurowanej (Noblesse lub Finesse). Do wyboru inwestorów pozostaje aż kilkanaście profili dachówek w zróżnicowanej kolorystyce i powłokach.

LAUMANS- segment premium wśród dachówek ceramicznych. Laumans produkuje ceramikę najwyższej jakości z miejscowej  gliny z Tegelen. Dachówki Laumans dostępne są  siedmiu niebanalnych kształtach oraz bogatej kolorystyce. Produkty marki Laumans  charakteryzują się dużą szczelnością, długowiecznością, dbałością o szczegóły wykonania, są łatwe w obróbce i po prostu piękne!

RÖBEN jest częścią dużego koncernu produkującego materiały  budowlane od ponad 160 lat. Największy zakład produkcyjny dachówek ceramicznych znajduje się w Środzie Śląskiej. Produkty marki Röben łączą w sobie naturalne materiały z nowoczesnymi technologiami produkcji. W chwili obecnej Röben oferuje cztery profile dachówek ceramicznych: Bergamo, Piemont, MONZAPlus i Bornholm. Charakterystyką produktów marki Röben jest ich zróżnicowana kolorystyka i mnogość wykończeń  powierzchni, od naturalnych, poprzez angoby aż glazury.

Dachówki ceramiczne KORAMIC to jedna z części produkcji koncernu Wienerberger, który na polskim rynku ceramiki budowlanej  jest obecny od 1995 roku. Dachówki ceramiczne Koramic to przede wszystkim produkt o niezmiennie doskonałej jakości, która zapewnia wieloletnią szczelność dachu.  W ofercie Koramic można znaleźć zarówno klasyczne dachówki ceramiczne jak karpiówka aż po bardzo nowoczesne dachówki płaskie typu Orea 9 czy Acuta 10. Katalog produktów obejmuje następujące rodzaje dachówek ceramicznych: nowoczesne, uniwersalne, klasyczne, tradycyjne, romańskie i dachówki renowacyjne.

BLACHODACHÓWKI

Współpracujemy z największymi producentami blaszanych pokryć dachowych. Naszymi partnerami handlowymi są Pruszyński, Ruukki, Bratex, Prefa oraz Gerard Ahi Roofing. W wyborze produktów oferowanych naszym klientom kierujemy się przede wszystkim jakością.  Nasi dostawcy są synonimem jakości i trwałości stalowych i aluminiowych blach dachowych.

Wśród oferowanych blaszanych pokryć dachowych znajdziecie Państwo blachodachówki o tradycyjnym dachówkowym przetłoczeniu, nowoczesne blachy modułowe, płaskie blachy montowane na rąbek, blachy z posypką, blachy w taśmie do rąbka tradycyjnego i blachy trapezowe.

Katalog Pruszyński

Jesteś zainteresowany ofertą pobierz katalog

Katalog Ruukki

Jesteś zainteresowany ofertą pobierz katalog

Oferta firmy ruukki

Jesteś zainteresowany ofertą pobierz katalog

Katalog Bratex

Jesteś zainteresowany ofertą pobierz katalog

Katalog Ahi Roofing

Jesteś zainteresowany ofertą pobierz katalog

Oddział Białystok:

NEXMAR Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 67
16-070 Choroszcz
tel.: 85 654 55 79

Dane rejestrowe

NIP: 542 23 81 820
KRS: 0000057101

SHERA DESKI ELEWACYJNE SKLEP

Deski elewacyjne włóknocementowe SHERA